Anasayfa>Hakkımızda

AKAY KOLİ AMBALAJ

Oluklu mukavva, koli ve kargo kutularında dünya standartlarında üretim yapıyoruz. Kaliteden ve hizmet şartlarımızdan ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Akay Koli Ambalaj olarka sektörünün lideri olmak için çıktığımız bu yolda tüm adımlarımızı geleceğe ulaşmak için atıyoruz. Oluklu mukavva ile üretilen tüm ürünler için üretim bantlarımız hizmet veriyor. Üründen ve hizmetten memnun müşteri bizim en büyük kazancımızdır. Bu anlayışla elimizdeki tüm imkanları her üretim partisinde sanki ilk ve tek üretimimiz gibi siparişe kanalize ediyoruz.

 

Akay Koli Ambalaj kurulduğu günden bu güne kadar en büyük hedefi sürekli eğitimlerle desteklenmiş olan personeli ve sürekli geliştirilen makine parkuru sayesinde üretimini güncel tutmaktadır. Her gün bir önceki bilgimizin üzerin bilgi ve tecrübe ekleyerek hedefimize doğru yol almaya devam edeceğiz.

 

Oluklu mukavva koli, kutu ve ambalaj üretiminde Akay Koli Ambalaj olarak sizleri de müşterilerimiz arasında görmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Akay Koli Ambalaj

HAKKIMIZDA

Takip Edilebilir Üretim

Her aşamasında ürünü alacak olan müşterimizin dahil olduğu bir üretim sistemine sahibiz. Zamanlaması mükemmel olması için ve terminleri yüksek yüzde ile doğru olmasını sağlayan bir sisteme sahibiz.

Depolama ve Teslimat

Kendi depolarımızda mükemmele yakın şartlarda depolanan ürünler kayıpsız ve bozulma olmadan saklanır ihtiyaç halinde kendi araçlarımızla belirli bölgelere ücretsiz sevk edilerek müşterilere sunulur.

Uluslar Arası Ticaret

Günümüzde revaçta olan uluslar arası kargolama ve ürün ihracat kutu ve kolilerinde de dünya standartlarında üretim yapıyoru. Kaliteden ödün vermeden ürünlerinizi istediğiniz ülkeye gönül rahatlığıyla ulaştırabilirsiniz.

Müşteri Hizmeti

Bir tıkla ve bir telefonla anında ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimizle ürününüz hakkında bilgi alabilir, üretim aşamalarını öğrenebilir hızlıca sipariş verebilirsiniz. Hızlı çözümün adı Akay Koli Ambalajdır.

E-POSTA KAYDI

E-postanızı kaydederek Akay Koli Ambalaj hakkında mailler alabilir, yeniliklerden kolayca haberdar olabilirsiniz.

E postanızı yazın...

HIZLI MENÜ

>Anasayfa

>Hakkımızda

>Referanslar

>Ürünler

>İletişim

HIZLI İLETİŞİM

Arapçeşme Mah. 1600 Sk. No.15 Gebze/KOCAELİ

0 262 641 87 27

0 533 581 49 41

info@gebzekoliambalaj.com

satis@gebzekoliambalaj.com

Tüm hakları saklıdır Copyright © - 2022 Akay Koli Ambalaj

Sıfır Sekiz Web Design